Fenomen sosyal güvenlik uzmanı Erhan Nacar

Türkiye’nin en tanınmış fenomen sosyal güvenlik uzmanı Erhan Nacar, anlaşılır anlatımı ile sosyal hakları konusunda vatandaşı bilgilendiriyor

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
05 Şub 2018 / Pzt 12:13 |
/ 400 Kez Okundu
| |
Türkiye’nin en tanınmış fenomen sosyal güvenlik uzmanı Erhan Nacar, anlaşılır anlatımı ile sosyal hakları konusunda vatandaşı bilgilendiriyor.
Sosyal güvenlik konularında uzman olan ve sosyal haklara ilişkin televizyon, gazete ve sosyal medyada vatandaşı aydınlatan fenomen sosyal güvenlik uzmanı Erhan Nacar; tarzı ve vatandaşa yaklaşımı ile ilgi görüyor. Sosyal güvenlik konularına ilişkin her türlü bilgiye sahip olan Erhan Nacar, vatandaşlara sosyal hakları ile ilgili çok önemli bilgiler veriyor. Yurt içinden ve yurt dışından vatandaşların yoğun ilgisini gören Nacar, verdiği doğru bilgilerle de güven veriyor. En son Kanal D Ana Haber sunucusu Ahmet Hakan’ın "Bu sosyal güvenlik uzmanına dikkat" başlığıyla köşesine taşıdığı Erhan Nacar için "Güvenilir reyting makinesi" ve "7 dakikada emeklilik işlemlerini tamamlıyor" ifadelerini kullanması dikkat çekti.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.