Fenomen videoya Yalova’dan rakip çıktı

Bir oyun hamuru firmasının reklamını kendine uyarlayarak sosyal paylaşım sitesinde yüz binlerce kişiye ulaşan ve fenomene dönüşen Simge Barankoğlu’nun, "Korktun mu" paylaşımına Yalova’dan rakip çıktı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
08 Oca 2018 / Pzt 10:18 |
/ 152 Kez Okundu
| |
Bir oyun hamuru firmasının reklamını kendine uyarlayarak sosyal paylaşım sitesinde yüz binlerce kişiye ulaşan ve fenomene dönüşen Simge Barankoğlu’nun, "Korktun mu" paylaşımına Yalova’dan rakip çıktı. Bir lokanta sahibi ürünlerini gösterip, "Yedin mi" diye sordu.
Ünlü bir firmanın çocuklar için hazırladığı oyun hamuru reklamındaki sözleri kendisine has yorumlayan Simge Barankoğlu’nun ’Örümcek, korktun mu? Yılan, korktun mu? Korkmadın mı?’ Sözleriyle çektiği videosu sosyal medyada kısa sürede en çok izlenen videolar arasında yer aldı. İnsanlar, Simge’nin bu videosunu taklit etmeye başladı. Sosyal medyada kısa sürede yayılan bu videonun ardından Yalova’nın Safran köyünde Aslı Pide Salonu işletmecisi iş yerinde satışa sunduğu ürünleri tek tek gösterip ‘Yedin mi’ diye sordu. İşletmeci Bünyamin Latifoğlu, "Pide, yedin mi? Sütlaç, yedin mi? Ciğer, yedin mi? Yemedin mi ? Kesinlikle yemelisin" diyerek videoyu sosyal medyadan paylaştı. Kısa sürede ilgi gören video "’Korktun mu’ videosuna rakip oldu" şeklinde yorumlandı.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.