FHGC’den Elazığ TSO Başkanı Alan’a ziyaret

Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti’nin (FHGC) yönetim kurulu üyeleri, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı İdris Alanı ziyaret etti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
21 Mar 2018 / Çar 17:58 |
/ 96 Kez Okundu
| |
Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti’nin (FHGC) yönetim kurulu üyeleri, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı İdris Alanı ziyaret etti.
FHGC Başkan Vekili Ahmet Toprak ve yönetim kurulu üyeleri İbrahim Menengiç, Hüseyin Gazi Orhan, Çeşminaz Öztürk, Halil İbrahim Varlı ile Songül Dursun, Elazığ TSO Başkanı İdris Alan’a iadeyi ziyarette bulundu.
Başkan Alan’ın Elazığ’da görev yapan tüm medya kuruluşlarına her zaman çok önemli destek verdiğini dile getiren FHGC Başkan Vekili Ahmet Toprak, “Seçimlerimizin hemen ardından bizleri ziyaret ederek her zaman destek ve müşterek işbirliğine hazır olduğunuzu ifade ederek bizlere çok büyük bir güç verdiniz. Bu nedenle bir kez daha teşekkür ediyorum, 1 Nisan 2018 tarihinde yapılacak olan Elazığ TSO seçimlerinde sizlere başarılar diliyoruz” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti aktaran Elazığ TSO Başkanı İdris Alan ise, “Gerek cemiyetler bazında gerekse medya kuruluşları noktasında odanın imkanları ölçüsünde her zaman desteklerimiz devam edecektir. Medya bu şehrin şüphesiz dinamik gücüdür. İlimizin kalkınma ve gelişmesinde çok önemli bir yeri vardır. Benim hizmet dönemim içerisinde ilimizdeki tüm medya kuruluşlarımızın her zaman çok büyük destek ve gücünü yanımızda gördük. Hizmet dönemimiz içerisinde medya kuruluşlarımız ve cemiyetlerle müşterek organizasyonlarımız oldu. Odamızda sektöre yönelik eğitim programları verdik. Bunlar elbette yetersiz. İnşallah 1 Nisan tarihinde yapılacak olan odamız seçimlerinde yeniden bu makamda kalır isek hep birlikte ilimize çok daha güzel hizmetleri birlikte gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.