Forum Mersin’de 19 Mayıs coşkusu

Forum Mersin Alış Veriş Merkezi’nin, bu yıl 100.’sü kutlanacak olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında konser, atölye ve bando gösterilerinden oluşan dolu dolu bir program hazırladığı bildirildi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
17 May 2019 / Cum 15:58 |
/ 21 Kez Okundu
| |
Forum Mersin’den yapılan açıklamada, kutlamalar çerçevesinde bu akşam saat 21.00’de Özgecan Aslan Meydanı’nda Forum Mersin’in katkılarıyla gerçekleştirilecek Tuğba Yurt konseri, gençlere keyifli anlar yaşatacak. 18 Mayıs Cumartesi günü 17.00-19.30 saatleri arasında ise Toroslar Belediyesi işbirliğiyle Forum Mersin’de gerçekleştirilecek tişört tasarlama ve ebru atölyesi etkinliğinde katılımcılar, 19 Mayıs ruhuna yakışan Atatürk portresi çalışmalarına imza atacak.
19 Mayıs Pazar günü saat 15.00’de gerçekleştirilecek etkinlikte de Sanatçılar Meydanı’nda Mersin Büyük Şehir Belediyesi Kent Orkestrası ziyaretçilerle buluşacak, saat 17.00’de ise Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanlığı Bandosu konseri yer alacak.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.