GBC’den Emniyet Müdürü Karaduman’a ziyaret

Gaziantep Basın Cemiyeti (GBC) Yönetim Kurulu İç işleri Bakanlığının yayımladığı son kararname ile Kars Emniyet Müdürlüğünden Gaziantep Emniyet Müdürlüğüne atanan Faruk Karaduman’ı makamında ziyaret ederek görevinde başarı diledi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
10 Eki 2017 / Sal 17:51 |
/ 52 Kez Okundu
| |
Gaziantep Basın Cemiyeti (GBC) Yönetim Kurulu İç işleri Bakanlığının yayımladığı son kararname ile Kars Emniyet Müdürlüğünden Gaziantep Emniyet Müdürlüğüne atanan Faruk Karaduman’ı makamında ziyaret ederek görevinde başarı diledi.
Gaziantep’te olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu kaydeden Emniyet Müdürü Karaduman, Gaziantep’in çok renkli bir kent olduğunu ifade etti. Gaziantep’te güçlü bir medyanın olduğunu kaydeden Karaduman, “Gaziantep’e çok çabuk alıştık. Gaziantep’te benden önce çok önemli işler yapılmış. Bizde bu çıtayı yükselmek için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı. Gaziantep Basın Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Arif Kurt da, Gaziantep’in bulunduğu konum ve üretim gücüyle, Türkiye’nin en önemli şehirlerinden birisi olduğuna vurgu yaptı. Kurt, “Huzur ve güvenin önemi ve gerekliliği tartışılmaz. Asayişin sağlandığı her yerde başarı vardır. Basın mensupları olarak, kentin asayiş ve huzurunu sağlamak için gece gündüz çalışan güvenlik güçlerimize yürekten başarılar dileriz” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.