Gebze Belediye’sinden özel çocuklar için özel program

Özel çocuklar için farkındalık günü münasebetiyle düzenlenen programın ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker rengarenk balonları en özel çocuklarla birlikte gökyüzüne bıraktı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
22 Mar 2018 / Per 13:56 |
/ 61 Kez Okundu
| |
Özel çocuklar için farkındalık günü münasebetiyle düzenlenen programın ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker rengarenk balonları en özel çocuklarla birlikte gökyüzüne bıraktı.
Down Sendromu Farkındalık Günü münasebetiyle Gebze Kültür Merkezi’nde (GKM) düzenlenen programa Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Engin Güzel, özel çocuklar, aileleri ve eğitimciler katıldı. Özel çocukların özel günlerinde düzenlenen programda çocuklar doyasıya eğlendi. Dans eden ve şarkı söyleyen özel çocuklar gönüllerince bir gün yaşadı.
Programın açılışında selamlama konuşması yapan ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, özel çocukların ailelerine teşekkür etti. Başkan Köşker, “Evet çocuklarımız özel ama onların aileleri de en az onlar kadar özel. Sizler Allah’ın seçtiği insanlarsınız. Cennet annelerin ayaklarının altında, siz özel annelerin inşallah Allah katında mükafatınız çok farklı olacak. Allah sizlerden razı olsun. Allah sizlere kolaylıklar ihsan eylesin. Böyle güzel ve özel çocuklara sahipsiniz” dedi.
Konuşmanın ardından çocuklar kendileri için hazırlanan özel ilizyon gösterilerini keyifle izledi. Özel çocukların hazırladığı ve sahnelediği gösteriler de alkışlar eşliğinde GKM’yi dolduran protokol ve ailelerden beğeni aldı.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.