Gölbaşı’nda ‘şehitlere saygı’ yürüyüşü gerçekleştirildi

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde, Zeytin Dalı Harekatına destek kapsamında binlerce vatandaş ellerinde Türk Bayrakları ile ‘şehitlere saygı’ yürüyüşü gerçekleştirdi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
23 Mar 2018 / Cum 19:04 |
/ 43 Kez Okundu
| |
Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde, Zeytin Dalı Harekatına destek kapsamında binlerce vatandaş ellerinde Türk Bayrakları ile ‘şehitlere saygı’ yürüyüşü gerçekleştirdi.
Gölbaşı Kaymakamlığı önünde başlayan yürüyüş 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Meydanında son buldu. Binlerce vatandaş ellerinde Türk Bayrakları ile şehitlere saygı yürüyüşü gerçekleştirdi.
Yürüyüş öncesinde Gölbaşı Kaymamı Can Aksoy konuşma yaparak, Gölbaşı halkının Zeytin Dalı Harekatına verdikleri destekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.
Belediye Başkanı Yusuf Özdemir ise Türk milletinin, ülkesinin bekası tehlikeye düştüğünde bir ve beraber olmayı her zaman başardığını söyledi.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.