Gördesli Şehit Selami Sezer unutulmadı

Manisa Büyükşehir Belediyesi, 29 yıl önce şehit olan Şehit P. Kom. Er Selami Sezer’in şehadetinin yıldönümünde anma programı düzenledi. Duaların okunduğu programda vatandaşlara Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından pilav hayrı yapıldı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
27 Oca 2023 / Cum 11:27 |
/ 25 Kez Okundu
| |
Manisalı şehitleri anmak için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde başlatılan şehit mevlidi ve pilav hayrı, Gördes ilçesinde devam etti. Şehit P. Kom. Er Selami Sezer, şehadetinin 29’uncu yılında hayır duaları ile anıldı. Gördes ilçesi Güneşli Mahallesi’nde yapılan anma törenine Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanı Orçun Abalı, şehidin annesi Saadet Sezer, şehidin kardeşi Sadık Sezer, Gördes İlçe Emniyet Müdürü Serdar Kılıç, Gördes Jandarma Komutanı Ercan Kartepe, ilçelerin siyasi parti temsilcileri ve şehidin yakınları ile vatandaşlar katıldı. Şehit Selami Sezer adına Kur’an-ı Kerim okunmasının ardından pilav hayrı gerçekleştirildi.
Programın son bölümünde Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan ve içerisinde Yasin-i Şerif ile Türk Bayrağı bulunan hediyeler, Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanı Orçun Abalı tarafından şehit ailesine takdim edildi. Şehidin ailesi ve yakınları, bu anlamlı anma programı için Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.