Güroymak’ta klimalı duraklara yenileri eklendi

Bitlis’in Güroymak Belediyesi tarafından başlatılan ve kamuoyundan oldukça olumlu tepkiler alan klimalı durakların montajları devam ediyor

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
03 Şub 2018 / Cmt 09:18 |
/ 42 Kez Okundu
| |
Bitlis’in Güroymak Belediyesi tarafından başlatılan ve kamuoyundan oldukça olumlu tepkiler alan klimalı durakların montajları devam ediyor.
Güroymak Belediyesi vatandaşların soğuk havadan etkilenmemesi için ilçenin değişik noktalarına geçen yıl 6 adet klimalı durak yerleştidi.Güroymak belediyesi tarafından 4 adet klimalı durak daha satın alarak montajları yapıldı. Kaymakam ve Belediye Başkan vekili Ufuk Özen Alibeyoğlu, kayyum olarak atandıktan sonra ilk icraatlarının vatandaşın sıkıntılarını gidermek olduğunu söyledi. Alibeyoğlu, "28 Aralık 2016 tarihi itibari ile Güroymak ilçesine kayyum olarak görevlendirildik. İlk etapta vatandaşımıza dokunacak ve sıkıntılarını giderecek hizmetlere ağırlık verdik. Bilindiği üzere ilçemizde kış şartları çok ağır geçiyor. Kar çok fazla yağıyor ve çok ciddi manada soğuk geçen bu kış şartlarında seyahat eden vatandaşlarımızın daha rahat ve konforlu seyahat edebilmeleri için ilçemize daha önce 6 adet klimalı durak yerleştirmiştik. Bugünde 4 adet klimalı durak daha aldık vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. 10 adet klimalı durakların belediyemize toplam maliyeti 250 bin TL’dir. İnşallah bu hizmetimizle Güroymaklı kardeşlerimiz daha rahat ve daha konforlu bir seyahat yapacaklar. Bu durakların ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Tabi burada devletle vatandaşın el ele vererek kenetlenmesini görüyoruz. Güroymaklı kardeşlerimizin hizmetlerin en güzeline layık olduklarını biliyoruz. Devletimizin bize sağlamış olduğu imkanları en etkin ve verimli bir şekilde Güroymaklı kardeşlerimizin hizmetine sunacağız" dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.