Halk otobüsü sürücüsü, fenalaşan yolcuyu acile böyle yetiştirdi

Düzce Belediyesi Halk otobüsünde seyir halindeyken rahatsızlanan kadın yolcu, otobüs sürücüsü Cemalletin Husan dikkati sayesinde hastaneye yetiştirildi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
20 Mar 2018 / Sal 17:37 |
/ 82 Kez Okundu
| |
Düzce Belediyesi Halk otobüsünde seyir halindeyken rahatsızlanan kadın yolcu, otobüs sürücüsü Cemalletin Husan dikkati sayesinde hastaneye yetiştirildi.
Düzce Kalıcı Konutlardan halk otobüsüne binen kadın yolcunun bir anda fenalaştı. Durumu fark eden diğer yolcular ise otobüs sürücüsünü uyararak ambulans çağırmasını talep etti. Araç içindeki güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde otobüs sürücüsü Cemalettin Husan, ambulansı beklemenin vakit kaybına neden olacağını düşünerek, otobüsü Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servisine yönlendirdi. Fenalaşan kadın yolcuyu hastaneye yetiştiren otobüs sürücüsü, araçtaki diğer yolcuların takdirini kazandı. Olayda Hiç düşünmeden hastaneye gitme kararı aldığını belirten sürücü Husan, "Kim olsa aynını yapmalı, benim de yakınımın başına böyle bir şey gelebilirdi. İnsan hayatı bizim için çok önemli, umarım ciddi bir hastalığı yoktur. Allah acil şifalar versin inşallah” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.