Hastaneden 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliği

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" dolayısıyla Çiftlik ve Meydan Hastanelerinde hastane yönetimi çalışan, hasta olarak yatan ve tedavi amaçlı gelen kadınları ziyaret ederek karanfil dağıttı

08 Mar 2018 / Per 15:26 |
/ 53 Kez Okundu
| |
Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" dolayısıyla Çiftlik ve Meydan Hastanelerinde hastane yönetimi çalışan, hasta olarak yatan ve tedavi amaçlı gelen kadınları ziyaret ederek karanfil dağıttı.
Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri idari personeli ve çalışanları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü düzenlediği etkinlikle kutladı. Çiftlik ve Meydan Hastanelerinde açılan stantlarda hastane yönetimi çalışan, hasta olarak yatan ve tedavi amaçlı gelen kadınları ziyaret ederek, karanfil dağıtan görevliler, kadınların "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" kutlayarak, sağlıklı günler dileklerini iletti.
“Varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınların Kadınlar Günü’nü kutluyorum” diyen Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdürü Güner Armutlu, "Sevgiyi, fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlar, huzurlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşlarıdır. Kadın yani yeri gelince bir anne, yeri gelince bir eş olarak her zaman ailesine ve topluma önemli katkılar sağlamaktadır. Hayatın her alanında etkin bir şekilde yer alan kadınlar, başarının arkasındaki kişidir. Ülkemizin sağlıkta örnek ülkeler arasına girmesinde en büyük katkıyı yapan çalışanlarımızın büyük kısmı kadınlarımızdan oluşmaktadır. Sadece birer sağlık çalışanı değil, yeri geldiğinde, bir anne, bir abla, bir kardeş olup insanımıza fedakarca hizmet vermektedir. Bu duygu ve düşüncelerle tüm kadınların ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimle kutlar, sağlık ve mutluluklar dilerim" ifadelerini kullandı.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.