Hazırladıkları yiyecekleri elleriyle Mehmetçiğe teslim ettiler

Sivas’ın Suşehri ilçesindeki Zehra Anne Çocuk Kur’an Kursu görevlileri, vatandaşlar ve muhtarlarla el ele vererek hazırladıkları yiyecekleri kendi elleriyle götürerek sınırda bulunan Şehit Teğmen Zafer Toka karakoluna teslim etti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
12 Mar 2018 / Pzt 10:35 |
/ 43 Kez Okundu
| |
Sivas’ın Suşehri ilçesindeki Zehra Anne Çocuk Kur’an Kursu görevlileri, vatandaşlar ve muhtarlarla el ele vererek hazırladıkları yiyecekleri kendi elleriyle götürerek sınırda bulunan Şehit Teğmen Zafer Toka karakoluna teslim etti.
Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye’nin Afrin bölgesinde gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatı’nda görev yapan Mehmetçiğe vatandaşların desteği devam ediyor. Sivas’ın Suşehri ilçesinden yaklaşık 50 kişilik grup hazırladıkları meyve, sebze, çay, elma gibi yiyeceklerle birlikte otobüsle Hatay sınırına gitti. Burada 81 ilden gelen vatandaşlarla birlikte Mehmetçiğe moral vermek amacıyla bir araya gelen 50 kişilik grup, hazırlamış oldukları erzağı Kırıkhan’da bulunan Şehit Teğmen Zafer Toka Karakolu’na teslim etti.

"Sizin desteklerinizi görünce duygulanıyoruz"
Şehit Teğmen Zafer Toka karakolunda görev yapan binbaşı, destekleri görünce duygulandıklarını belirterek, "Ben burada Kırıkhan’da görev yapıyorum. Sizden, vatandaşlardan gelen malzemeleri içeride fiili olarak geceli gündüzlü görev yapan arkadaşlarımıza ulaştırıyoruz. Bizim için de çok iyi oldu. Sizin desteklerinizi görünce duygulanıyoruz" dedi.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.