Huzurevindeki yaşlıları yalnız bırakmadılar

Yaşlılar Haftası nedeniyle, Havran Kaymakamı Şeref Aydın, Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, Havran İlçe Milli Eğitim Müdürü ve daire amirleri Şerife Ali Soylu Huzur evinde ikamet eden yaşlılarla bir araya geldi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
23 Mar 2018 / Cum 13:40 |
/ 51 Kez Okundu
| |
Yaşlılar Haftası nedeniyle, Havran Kaymakamı Şeref Aydın, Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, Havran İlçe Milli Eğitim Müdürü ve daire amirleri Şerife Ali Soylu Huzur evinde ikamet eden yaşlılarla bir araya geldi.
Protokol üyeleri huzurevi sakinlerinin kandillerini kutlayarak hediyeler takdim ettiler. Samimi bir ortamda huzurevi sakinleriyle sohbet eden protokol üyeleri, yaşlıların istek ve dileklerini dinleyerek çözüm ürettiler. Havran Kaymakamı Şeref Aydın her daim yanlarında olduklarını belirterek ziyaretlerin sıklaşarak devam edeceğini belirtti. Protokol üyeleri yapılan sohbet ve sunulan ikramların ardından kurumdan ayrıldı.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.