İlkadım’dan 4 yılda 62 çocuk parkı, 12 halı saha

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 4 yılda 62 çocuk parkı ve 12 halı saha yaptıklarını belirterek, “Şehrimize ve vatandaşlarımıza yaptığımız her hizmette ayrı bir mutluluk yaşıyoruz” dedi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
26 Mar 2018 / Pzt 17:02 |
/ 89 Kez Okundu
| |
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 4 yılda 62 çocuk parkı ve 12 halı saha yaptıklarını belirterek, “Şehrimize ve vatandaşlarımıza yaptığımız her hizmette ayrı bir mutluluk yaşıyoruz” dedi.
62 çocuk parkının İlkadım’ın genelinde faal bir şekilde kullanıldığını söyleyen Başkan Erdoğan Tok, “4 yılda 62 çocuk parkı ve 12 halı sahayı hemşehrilerimizin hizmetine sunarken aldığımız en büyük karşılık yavrularımızın mutluluğu oluyor. Onların temiz yürekleri ile gülümsemeleri her şeye değer. Bu gülümseme için Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzle dur durak bilmeden çalışmaya devam ediyoruz. Çocuk parklarımızda çocuk oyun setlerinin yanında kondisyon ve spor aletleri, yeşil alanlar ve dinlenme alanlarıyla birlikte çocuk parklarımız mahalle sakinlerinin bir araya geldiği, mahalle kültürünün yaşatıldığı ve komşuluk bağlarının geliştiği sosyal alanlar haline geliyor. Bundan sonrada tüm gücümüzle geleceğimizin teminatı yavrularımız için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

“Açılış yapmaya zaman kalmıyor”
Mahalle aralarına indirgenen her biri spor kompleksi statüsünde 12 halı sahayı İlkadımlı gençlerle buluşturan Başkan Tok, “4 yıllık görev süremizde mesai arkadaşlarımızla önceliğimiz çocuklarımız ve gençlerimiz oldu. Yaptığımız her hizmette gençlerimizin eğitim standartlarını en üste taşımayı amaçlarken bir yandan da hepsini kendi evladımız gibi görerek kötü alışkanlıklardan uzak tutmayı amaçladık. Bu nedenle spor komplekslerinin mahalle aralarında olmasını planladık. Böylece genç evlatlarımız ailelerinin gözetiminde spor yapma imkanı buldular. Gençlerimize armağan ettiğimiz bu spor komplekslerimizi hızla tamamlarken yenileri için de çalışmalarımız devam ediyor ve bu yoğun çalışmalarımız devam ederken açılış yapmaya zaman kalmıyor” diye konuştu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.