İmza gününde satılan kitapların gelirini şehit ailelerine bağışladı

Salihli İlçe Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Alim Yavuz, örnek bir davranış gösterip "Sakın acında kaybolma" adlı kitabının gelirini şehit ailelerine bağışladı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
20 Mar 2018 / Sal 13:58 |
/ 102 Kez Okundu
| |
Salihli İlçe Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Alim Yavuz, örnek bir davranış gösterip "Sakın acında kaybolma" adlı kitabının gelirini şehit ailelerine bağışladı.
Salihli Sardes Kültür Sanat Merkezi’nin konuğu olan Sosyal Hizmetler İlçe Müdürü Alim Yavuz, 3’üncü baskısı yapılan “Sakın acında kaybolma” adlı kitabı için imza günü düzenledi. İmza gününde kitabın satışından elde edilen gelir de şehit ailelerine bağışlandı.
İmza gününde konuşan Yavuz “Bugün çok özel günlerden birisini daha yaşadık. ’Sakın acında kaybolma’ isimli kitabımın ilk imza günü etkinliğini, Salihli’nin sanat platformu olan Sardes Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdik. Samimi bir ortamda, güzel bir sohbet yaptık ve ardından kitabı imzaladık. Katılan sevgili dostlarıma çok teşekkür ederim. Kitabımın gelirini bu vatan, bu bayrak için canlarını seve seve veren kahraman şehitlerimizin ailelerine bağışlamak istedim" dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.