İşitme engelli vatandaştan Mehmetçik’e maaş desteği

Manisa’nın Saruhanlı ilçesinde yaşayan işitme engelli vatandaş, sosyal medya üzerinden Mehmetçik için “Bir Maaş da Sen Ver” adı altında kampanya başlatarak, bin 68 TL’lik maaşını Mehmetçik Vakfına bağışladı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
23 Şub 2018 / Cum 16:41 |
/ 35 Kez Okundu
| |
Manisa’nın Saruhanlı ilçesinde yaşayan işitme engelli vatandaş, sosyal medya üzerinden Mehmetçik için “Bir Maaş da Sen Ver” adı altında kampanya başlatarak, bin 68 TL’lik maaşını Mehmetçik Vakfına bağışladı.
Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Afrin’de sınır güvenliği için terör örgütlerine yönelik düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı’na ülke genelinde maddi manevi destek sürüyor. Saruhanlı’ya bağlı Seyitoba Mahallesi’nde yaşayan ve 10 yaşında geçirdiği hastalık nedeniyle işitme engelli olan 42 yaşındaki Sedat Çetinkaya, Mehmetçik’e destek olmak amacıyla sosyal medya üzerinden bağış kampanyası başlattı. Çetinkaya, “Bir Maaş da Sen Ver” adı altında başlattığı kampanya kapsamında bin 68 TL’lik emekli maaşını Mehmetçik Vakfına bağışladı.
Başlattığı kampanyayı sosyal medyaya yüklediği videoda anlatan Çetinkaya, "Afrin’de düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı’na destek için bugün kampanya düzenliyorum. Vatanına ve milletini seviyorsan fırsatın da varsa ‘bir maaş da sen ver’ diyorum. Bugün bir maaşımı Mehmetçik Vakfına bağışlıyorum. Türk Silahlı Kuvvetlerimize destek veriyorum. Tüm Türkiye’yi bu kampanyaya destek olmaya çağırıyorum. Destekleriniz için şimdiden teşekkür ediyorum" dedi.
Duyarlı vatandaş Çetinkaya, operasyona katılamasa da her Türk vatandaşı gibi kalbinin Mehmetçik ile birlikte attığını vurguladı.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.