İskenderun’da TOKİ konutları açık satışa sunuldu

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun’da yapımı devam eden TOKİ konutlarının açık satış yöntemi ile satışa sunulduğunu belirtti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
16 Oca 2018 / Sal 16:51 |
/ 96 Kez Okundu
| |
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun’da yapımı devam eden TOKİ konutlarının açık satış yöntemi ile satışa sunulduğunu belirtti.
Belediye Başkanı Seyfi Dingil, yaptığı açıklamada, konutların satış fiyat ve koşulları ile ilgili Halk Bankası şubelerinde TOKİ’nin ve Belediyenin web sayfası aracılığı ile kamuoyuna duyurulmakta olduğunu söyledi.
Başvuru tarihlerinin belirlendiğini belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, "2+1 ve 3+1 nitelikli konutlar kurasız başvuru önceliğine göre 635’ten başlayan taksitlerle satışa sunulmuştur. Başvuru yeri Halk Bankası şubeleri, başvuru tarihleri 2+1 konutlar için 16 Ocak -39 Haziran, 3+1 konutlar için 18 Ocak-29 Haziran tarihleri arasında yapılacaktır" dedi.
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Düğünyurdu Mahallesi’nde birinci etabı bin 53 konuttan oluşan yeni bir yerleşim yeri inşa edildiğini belirten Başkan Seyfi Dingil, projede konutların yanı sıra okullar, parklar ve çocuk oyun alanları gibi sosyal donatılarla tüm yaşam standartlarının sağlanmasını öngören yapıların yer aldığını söyledi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.