İstanbul’dan Doğubayazıt’a kardeş okul ziyareti

İstanbul’un Üsküdar ilçesi Hakkı Demir İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencileri, kardeş okul ziyaretleri kapsamında Doğubayazıt’ı ziyaret etti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
20 Ara 2017 / Çar 09:34 |
/ 15 Kez Okundu
| |
İstanbul’un Üsküdar ilçesi Hakkı Demir İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencileri, kardeş okul ziyaretleri kapsamında Doğubayazıt’ı ziyaret etti.
Üsküdar Hakkı Demir İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencilerinden oluşan kafile, Doğubayazıt’ta kardeş okul olarak belirledikleri Medine Müdafii Fahreddin Paşa İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencileriyle bir araya geldi. Kafile, daha sonra Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Ulaş Akhan’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Akhan, “İlçemiz Medine Müdafii Fahreddin Paşa İmam Hatip Lisesi’nin kardeş okulu olan Hakkı Demir İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencilerini misafir ettik. Bu tür organizasyonlar doğu ile batı arasında kurulan muhabbet köprülerinin daha da güçlenmesini sağlıyor” dedi.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.