Kahraman Şehit Fethi Sekin’in Babası Mehmet Zeki Sekin’den teşekkür

Türkiye, geçen yıl İzmir Adliyesine yapılmak istenilen terör saldırısını fark ederek, teröristleri durduran ve çıkan çatışmada şehit olan Polis Memuru Fethi Sekin’i dualarla yad etti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
06 Oca 2018 / Cmt 16:07 |
/ 48 Kez Okundu
| |
Türkiye, geçen yıl İzmir Adliyesine yapılmak istenilen terör saldırısını fark ederek, teröristleri durduran ve çıkan çatışmada şehit olan Polis Memuru Fethi Sekin’i dualarla yad etti. Oğlunun şahadetinin 1. yılında da yalnız bırakılmadıklarını belirten Baba Mehmet Zeki Sekin, “Bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum. Allah ülkemizi ve milletimizi korusun” dedi.
Geçen yıl Bayraklı ilçesinde bulunan İzmir Adliyesine düzenlenen saldırıda teröristlerle kahramanca çatışan ve büyük bir faciayı önleyen şehit polis memuru Fethi Sekin’in Aydın’da yaşayan babası Mehmet Zeki Sekin, şehidi ile gurur duyduğunu belirterek şehit oğlunun Türkiye’nin kalbinde yaşıyor olmasının onurunu yaşadığını kaydetti. Aradan geçen bir yıllık süreçte hiçbir zaman yalnız bırakılmadıklarını belirten Baba Mehmet Zeki Sekin, “Bugün gerek bizzat yanımızda olarak gerek sosyal medyadan gerekse telefonla arayarak yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederim. Allah milletimizi korusun. Herkesten Allah razı olsun” dedi.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.