Kapuz İlkokulu’nda mezuniyet coşkusu

Zonguldak Merkez Kapuz İlkokulu düzenlediği mezuniyet gecesiyle 54 öğrencisine veda etti.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
14 Haz 2019 / Cum 12:14 |
/ 20 Kez Okundu
| |
Okul bahçesinde düzenlenen törene veliler, mahalle sakinleri büyük ilgi gösterdi. Okul müdürü Barış Güney yaptığı konuşmada mezuniyet törenine katılanlara teşekkür ederek "Bugün kendi evladımız gibi gördüğümüz 54 öğrencimizle vedalaşıyoruz. Görev yaptığımız 4 yıl içerisinde sürekli kendimizi geliştirdik. Okul aile birliğimizle başarılı çalışmalara imza attık. Başta Gökben Sütçü olmak üzere emeği geçenlere teşekkürlerimi iletiyorum.
Biz öğrencilerimize hep iyiyi, doğruyu, güzeli öğrettik. Bundan sonraki yaşamlarını da da topluma faydalı bireyler olarak sürdüreceklerine inanıyoruz. Biz Kapuz İlkokulu öğretmen ve idarecileri olarak her zaman onların yanında olacağımızın bilinmesini istiyoruz. Bu gecenin hazırlanmasında emeği geçen 4/A sınıf öğretmenimiz Gülhan Hendem’e, 4/B sınıf öğretmenimiz H. Aynur Kutlu’ya, 4/C sınıf öğretmenimiz Yıldırım Kaya’ya, ses sistemimizle ilgilenen Ercan Karacan’a, gecenin sunuculuğunu yapan Nuray Yücel’e teşekkür ediyorum. Değerli öğrencilerim, sizleri çok seviyoruz. Hayatta başarılar diliyoruz" dedi.
Öğretmenlerin öğrencilere hitaben konuşmalarından sonra sınıflar halk oyunu ve dans gösterilerini sergilediler. Kep atma töreni düzenlendi, sonrasında oyun havaları eşliğinde eğlendiler.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.