Karaman’da Larende Altgeçidi aydınlatılıyor

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Karaman’da Larende Altgeçidi aydınlatılıyor
09 Tem, 2019 / Sal 11:54
/ 7 Kez Okundu
| |

Karaman Belediyesi tarafından Larende altgeçidi çıkışında aydınlatma çalışması başlatıldı.

Karaman Belediyesi aydınlatması yetersiz olan bölgelerde aydınlatma çalışmalarına devam ediyor. Karaman merkezini Larende Mahallesine bağlayan, Larende Altgeçidinin Buğday Pazarı çıkışındaki aydınlatmanın yetersiz olduğunu tespit eden yetkililer çalışmalarına başladı. Belediye Fen İşleri ekiplerince çalışma alanındaki bordur ve parke taşları sökülerek MEDAŞ’ın yapacağı çalışmalara altyapı oluşturuluyor.
Çalışmaların ardından altgeçidin daha güvenli ve kullanışlı olacağını söyleyen Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, “Şehrin kilit noktaları olan ve trafik akışının yoğun olduğu altgeçit ve caddelerde aydınlatma çalışmalarımız devam ediyor. Larende altgeçidinin buğday pazarı çıkışında aydınlatmanın yetersiz olduğunu tespit ettik ve çalışmalarımıza başladık. Çalışmalar tamamlandığında altgeçit daha kullanışlı ve daha güvenli olacak. Karaman halkının yaşam kalitesini ve refah seviyesini artıracak çalışmalarımız devam edecek” dedi
Aydınlatma çalışmalarının ardından belediye ekiplerince refüj ve kavşak düzenleme çalışmaları yapılarak altgeçit daha güvenli ve kullanışlı hale getirilecek.


GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.