Katar’dan Gazze’ye 9 milyon dolarlık yardım

Gazze Yeniden Yapılanma Ulusal Komitesi Başkanı olan Katar Büyükelçisi Muhammed El-Emadi, Katar’ın Gazze’ye yaptığı 9 milyon dolarlık yardımın ulaştığını açıkladı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
19 Şub 2018 / Pzt 18:53 |
/ 45 Kez Okundu
| |
Gazze Yeniden Yapılanma Ulusal Komitesi Başkanı olan Katar Büyükelçisi Muhammed El-Emadi, Katar’ın Gazze’ye yaptığı 9 milyon dolarlık yardımın ulaştığını açıkladı.
Katar, Gazze’ye 9 milyon dolarlık yardım gönderdi. Gazze Yeniden Yapılanma Ulusal Komitesi Başkanı olan Katar Büyükelçisi Muhammed El-Emadi, Darul Beyda Hastanesi önünde düzenlenen basın toplantısında Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani’nin Gazze’ye gönderilmesi için yapılan 9 milyon dolar değerindeki gıda, yakıt ve tıbbi yardımın ulaştığını söyledi. Büyükelçi El-Amadi, 2 milyon doların tıbbi malzemelere, 1 milyon doların fakir ailelere, 2 milyon doların insani durumlara, 2 milyon doların gıda yardımına, 1 milyon doların ise üniversite öğrencilerine ayrılacağını duyurdu.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.