Kavak’ta imar sevinci

Kavak’ın en büyük mahallelerinden 19 Mayıs Mahallesi imar uygulaması ile tanıştı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
07 Mar 2018 / Çar 15:37 |
/ 51 Kez Okundu
| |
Kavak’ın en büyük mahallelerinden 19 Mayıs Mahallesi imar uygulaması ile tanıştı. Semt sakinlerince büyük sevinçle karşılanan uygulama hakkında konuşan Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “Mahallemiz artık daha hızlı ve sağlıklı büyüyecek” dedi.
Mahalle sakinleri ile bir düğün salonunda bir araya gelerek imar uygulaması hakkında bilgi veren Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, mahallede imar uygulaması olmamasından dolayı vatandaşların çektiği sıkıntıların artık son bulduğunu söyledi. Sarıcaoğlu, “ 19 Mayıs Mahallemizde imar uygulamasının olmaması mahallemizin gelişimi konusunda hep önünde bir engel oldu. Gerekli incelemeleri yaptık ve imar uygulaması için mahalle sakinlerimizin de istekleri doğrultusunda startı verdik” diye konuştu.

“Mahalle değer kazanacak”
Mahalle sakinlerinin büyük ilgi gösterdiği toplantıda konuşan Başkan İbrahim Sarıcaoğlu, “19 Mayıs Mahallemiz ilçemizin en büyük mahallelerinden biri. Cezaevinin de bu bölgeye yakın bir yere yapılıyor olması burayı daha da önemli hale getiriyor. Mahalle sakinlerimizin her fırsatta dile getirdikleri imar uygulaması sorununa neşter vurma zamanı geldi. Mahalle sakinlerimiz ile imar uygulaması hakkında bilgilendirme ve istişare toplantısı yaptık. Cezaevi ve imar uygulaması sayesinde bu mahallemizdeki bina artışı çok ciddi manada artacak ve mahallemizdeki tüm yerler değerlenecek” şeklinde konuştu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.