Kayseri ve Kahramanmaraş’ta iftar sofraları Büyükşehir’den

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Kayseri ve Kahramanmaraş’ta iftar sofraları Büyükşehir’den
22 Mar 2023 / Çar 15:24
1 dk okuma / 28 Kez Okundu
| |

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayında geleneksel olarak verdiği iftar sofralarını bu yıl Muhabbet Çay Bahçesi ve Büyükşehir Yemekhanesi’nde kuracak. Büyükşehir ayrıca deprem bölgesi Kahramanmaraş’ta da depremzede vatandaşların Ramazan ayında huzurlu ve rahat bir şekilde iftarlarını yapabilmeleri için iftar sofrası kuracak.


Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki KAYTUR, Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç’ın talimatlarıyla bu yıl Ramazan Ayı boyunca iftar sofralarını Muhabbet Çay Bahçesi ve Büyükşehir Yemekhanesi’nde kuracak. Kuracağı iftar sofralarında binlerce Kayseriliyi ağırlayacak olan Kayseri Büyükşehir Belediyesi, birlik, beraberlik ve paylaşmanın en güzel örneklerini sergileyecek. 11 ayın sultanı Ramazan Ayı’nda iftar buluşmalarını geleneksel hale getiren Büyükşehir Belediyesi, dayanışmanın bereketini iftar sofralarında yaşatmaya bu yıl da devam edecek.

Deprem bölgesine de iftar sofraları kuracak
Öte yandan Ramazan ayının gelmesiyle birlikte deprem bölgesi Kahramanmaraş’ta iftar için sofrası kuracak olan Kayseri Büyükşehir Belediyesi, depremden etkilenen vatandaşlarla Ramazan Ayı boyunca iftar sofrasını da paylaşacak. Büyükşehir, depremzede vatandaşların Ramazan Ayı’nda huzurlu ve rahat bir şekilde iftarlarını yapabilmeleri için gayretlerini sürdürecek.

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.