Kayserigaz personeli Huzurevini ziyaret etti

Kayserigaz çalışanları, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası etkinlikleri kapsamında Kayseri Huzurevi’nde ki ve Develi Devlet Hastanesi’ndeki yaşlıları ziyaret etti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
26 Mar 2018 / Pzt 09:19 |
/ 42 Kez Okundu
| |
Kayserigaz çalışanları, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası etkinlikleri kapsamında Kayseri Huzurevi’nde ki ve Develi Devlet Hastanesi’ndeki yaşlıları ziyaret etti.
Kayserigaz kurumsal sosyal sorumluluk alanındaki duyarlılığını bir kez daha göstererek, Yaşlılar Haftası kapsamında düzenlediği etkinliklerle geçmişle bugün arasında köprü olan yaşlı vatandaşlarla buluştu. 23 Mart Cuma günü Develi Kayserigaz Ofisi çalışanları Develi Devlet Hastanesi’ndeki hastaları ziyaret ederek onlara küçük hediyeler verdi. Bu ziyaret karşısında çok mutlu olan yaşlı hastalar Kayserigaz çalışanlarına teşekkürlerini sunarken onlarla sohbet ederek keyifli dakikalar geçirdiler.
24 Mart Cumartesi günü ise Kayserigaz çalışanları Kayseri Huzurevi’ndeki yaşlıları ziyaret ederek onlara küçük hediyeler sundu, huzurevi sakinleri ile sohbet ederek canlı müzik eşliğinde hep beraber güzel bir gün geçirmenin tadını çıkardılar. Huzurevi sakinleri etkinlik kapsamında düzenlenen canlı müzik dinletisinde çalınan nostaljik şarkılara eşlik ettiler.
Yaşlıları yılın bir günü değil her günü hatırladıklarını ve bu etkinliklerin yıl boyunca belirli aralıklarla devam edeceğini açıklayan Kayserigaz Kurumsal İletişim Yöneticisi Özlem Acur, Kayserigaz çalışanları olarak yaşlılarımıza gösterdiğimiz saygı ve sevgiyle genç nesle örnek olmayı amaçlıyoruz. Bugünlerimizi onlara borçlu olduğumuzu ve yarının yaşlı adayları olduğumuzu unutmamalıyız. Kayserigaz olarak bu konuda üzerimize düşen görevi seve seve yerine getiriyoruz ve getirmeye devam edeceğiz. Bu önemli haftada yaptığımız Huzurevi ve Devlet Hastanesi ziyaretleriyle büyüklerimizle bir araya gelmeyi istedik. Bizleri çok sıcak karşılayan yaşlı vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum" dedi.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.