Kemer’in dalış turizm zenginliği Rusya’da tanıtılıyor

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Kemer’in dalış turizm zenginliği Rusya’da tanıtılıyor
12 Şub 2024 / Pzt 10:12
1 dk okuma / 0 Kez Okundu
| |

Kemer Belediyesi, ilçenin dalış zenginliğini Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen Dalış Fuarı’nda tanıtıyor.

Kemer Belediyesi’nin turizmde tanıtım atağı sürüyor. Kısa süre önce İstanbul TÜYAP’ta düzenlenen, EMITT-Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm Ve Seyahat Fuarı’na katılan Kemer Belediyesi, Moskova’da düzenlenen Dalış Fuarı’nda da yerini aldı.
08-11 Şubat tarihleri arasında Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen Moskova Dalış Fuarı’nda Kemer’in sualtı güzellikleri tanıtılıyor. Alternatif turizm aktiviteleri arasında oldukça popüler olan dalış turizmi tanıtımları için Moskova Dalış Fuarı’nda Kemer Belediyesi’nin destekleri ile açılan stantla Kemer’i, dalış okulları temsil ediyor ve ilçenin dalış turizmi potansiyelini ziyaretçileri ile paylaşıyor.
Fuarla ilgili açıklama yapan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, her yıl Kemer’e dalış yapmak için gelen çok sayıda misafir olduğunu belirterek “Kemer sualtı güzellikleri ile de her zaman ön planda. Bu konuda bölgemizin tanıtımının daha fazla yapılması için Kemer Belediyesi olarak fuarda stant kiraladık. Belediye olarak tüm masrafları karşılayarak, Kemerimizi Moskava’da dalış merkezlerimizle tanıtıyoruz” dedi.

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.