KESOB Başkanı Övüç, "Kahraman ordumuzu Allah muzaffer eylesin"

Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Övüç, Zeytin Dalı Operasyonu ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında, "Kahraman ordumuzu Allah muzaffer eylesin" dedi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
22 Oca 2018 / Pzt 16:53 |
/ 102 Kez Okundu
| |
Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Övüç, Zeytin Dalı Operasyonu ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında, "Kahraman ordumuzu Allah muzaffer eylesin" dedi.
Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Ahmet Övüç, Güney sınırlarımızda tehdit oluşturan PKK-PYD-YPG ve DEAŞ’a mensup teröristleri etkisiz hale getirmek üzere Türk Silahlı Kuvvetlerimizce “Zeytin Dalı” operasyonu başlatılmıştır" dedi.
Başkan Övüç, "Türkiye Cumhuriyeti geçmişte olduğu gibi bugün de kendisine yönelik tehditleri bertaraf etme ve ulusal çıkarları doğrultusunda güvenliğini sağlamak için gerekli tedbirleri almaya muktedirdir. Esnaf ve sanatkar teşkilatı olarak, Güney sınırlarımızda bir terör koridoru oluşturulması çabalarına karşı devletimizin aldığı bu kararın sonuna kadar arkasında olup gerektiği takdirde bizlerde asker olmaya hazırız.
Ülkemizin ve Milletimizin güvenliğini sağlamak amacıyla tüm terör unsurlarına karşı başlatılan “Zeytin Dalı” operasyonuna katılan kahraman ordumuzu Allah muzaffer eylesin. Allah Mehmetçiklerimizin yar ve yardımcısı olsun" ifadesinde bulundu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.