Kırklareli Belediyesinden Mehmetçik’e Destek

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Zeytin Dalı Harekatı’nda görev yapan Mehmetçik’e destek kampanyası başlattı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
13 Mar 2018 / Sal 09:44 |
/ 73 Kez Okundu
| |
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Zeytin Dalı Harekatı’nda görev yapan Mehmetçik’e destek kampanyası başlattı.
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, yaptığı açıklamada mektup, yiyecek ve giyecek gibi isteğe bağlı tüm hediyelerin kabul edileceğini belirtti. Kesimoğlu "Mehmetçik’imiz bizim için çarpışırken onu unutmuyor, bir nebze olsun hediyelerimizle selam göndermek yanlarında olduğunu hissettirmek istiyoruz. Vatandaşlarımızın da destekleri ile Afrin’deki kahraman askerlerimizi mutlu etmek ve onların gücüne güç katmak istiyoruz. Vatandaşlarımız Afrin’e göndermek istediği hediyeleri Belediyemiz Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğüne, Zabıta Müdürlüğüne ve Kültür Sosyal İşler Müdürlüğüne teslim edebilirler" dedi.
Başkan Kesimoğlu, "Günlerdir Afrin’de devam eden bir operasyonumuz var. Mehmetçiğimiz canı pahasına ülke topraklarının birlik ve bütünlüğü için çalışıyor. Askerlerimize destek olmak adına elimizden gelen tüm desteği sağlayacağız. Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, Mehmetçiğimiz bir kartal gibi Afrin’de kendini gösteriyor. Türk ordusu ve Türk milleti her şeyin üstesinden gelecek güçte ve kuvvettedir. Kalbimiz şanlı Türk ordumuzla birlikte" dedi.
Kırklareli Belediyesince, Mehmetçik için başlatılan kampanya 18 Mart Pazar günü sona erecek.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.