Kırşehir Sağlık-Sen Şube Başkanı Yasin Yücesan:

Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan, Kırşehir’de yer alan banka idarecilerinin katılımlarıyla promosyon ihalesinin sona erdiğini duyurdu.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
04 Ara 2019 / Çar 10:35 |
/ 31 Kez Okundu
| |
Sendika Başkanı Yücesan, açıkmasında; "İl Sağlık Müdürlüğü çalışanlarını kapsayan promosyon ihalesinde Ziraat Bankası ile anlaşmaya varıldı. Sağlık-Sen’in, sağlık çalışanlarını temsilen yer aldığı ihalede, İl Sağlık Müdürlüğü çalışanlarına 5 yıllık promosyon olarak Ocak ayında tek seferde 6 bin 900 lira ödeme yapılacak"dedi.
Sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının haklarını her alanda korumak adına çalışma yürüttüklerini ifade eden sendika başkanı Yücesan, "Çalışanların mali ve özlük haklarını savunmanın öncelikli gündemimizdir. Bizlere yetkiyi vererek komisyonda görev almamıza vesile olan bütün sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımız adına ihaleye katıldık. Onlar adına yer aldığımız ihalede, sağlık çalışanlarının yüzünü güldürecek bir ihaleye imza attık. Maaş promosyonun tüm sağlık çalışanlarımızın yüzünü güldüreceğini belirtmek isterim"diye konuştu.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.