Koltuk değnekli sürücü kucağındaki çocukla motosiklet kullandı

Adana’da yan sanayi işi motosikletini sol elinde koltuk değneği, kucağında ise 4 yaşlarında kız çocuğuyla kasksız kullanan sürücü, görenleri hayrete düşürdü

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
05 Eyl 2017 / Sal 12:36 |
/ 153 Kez Okundu
| |
Adana’da yan sanayi işi motosikletini sol elinde koltuk değneği, kucağında ise 4 yaşlarında kız çocuğuyla kasksız kullanan sürücü, görenleri hayrete düşürdü.
Seyhan ilçesindeki Stadyum Caddesi’nde, sağ ve sol tarafına sonradan tekerlekler takılmış 01 JP 297 plakalı motosikletin engelli sürücüsü, sol elinde tuttuğu koltuk değneği ve kucağında taşıdığı 4 yaşlarındaki kız çocuğuyla görenleri hayrete düşürdü. Küçük kız çocuğu, motosikletin aynalarına tutarak dengede durabildi. İşlek trafikte kasksız şekilde ilerleyen sürücü, olası kazalara davetiye çıkarttı.
Kendisini görüntüleyen gazetecilere ve vatandaşların şaşkın bakışlarına aldırış etmeyen sürücü daha sonra gözden kayboldu.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.