Konya Yolu Alt Geçit Projesi için istişare toplantısı yapıldı

Konya Yolu’nun Alta Alınması Projesi’ne ilişkin istişare toplantısı yapıldı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
20 Mar 2018 / Sal 14:11 |
/ 45 Kez Okundu
| |
Konya Yolu’nun Alta Alınması Projesi’ne ilişkin istişare toplantısı yapıldı.
Gölbaşılıların yıllardır beklediği Konya Yolu’nun Alta Alınması Projesi’ne ilişkin istişare toplantısı yapıldı.

6 ay 24 saat çalışılacak
Toplantıda Konya Yolu projesinin yapılış aşaması hakkında bilgi bilgi veren Karayolları 4. Bölge Müdürü Öner Özgür, projenin yetişmesi için 6 ay boyunca 24 saat kesintisiz çalışma yapılacağını ifade etti. Öner, “Konya Yolu’nun Alta Alınması Projesi için ilk çalışma 15 Nisan’da 1. Diyafram Duvar Yapma Makinası’nın gelmesiyle başlayacak. 2. ’Diyafram Duvar Yapma Makinası’ ise 1 Mayıs’ta gelecek" dedi.

Ağaçlar deplase ediliyor
Toplantıda konuşan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, “Proje üzerinde olan ağaçlardan birinin dahi zarar görmemesi için şimdiden Çevre Orman Bakanlığımızla ağaçların deplase edilmesi için gerekli izinleri aldık (yer değiştirmesi) çalışmalarını başlattık. Mevsiminde budadığımız ağaçları tespit ettiğimiz noktalara taşıyacağız” dedi.
Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay toplantıda hazır bulunan TÜRKSAT, ASKİ yetkilileriyle yol üzerinden geçen su, gaz ve ulaşım hatlarının deplase çalışmalarına ilişkin istişarelerde bulundu.
İstişare toplantısına Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Karayolları 4. Bölge Müdürü Öner Özgür, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Murat Kuyucu, İlçe Emniyet Müdürü İmdat Gökmen, AK Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan, Konya Yolu projesinin yüklenici firma yetkilileri, TÜRKSAT, ASKİ temsilcileri katıldı.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.