Küçük Hiranur için seferberlik

Ordu’da yoğun kar yağışı sonucu yolların kapanması üzerine yüksek ateş sebebiyle rahatsızlanan 1,5 yaşındaki Hiranur için Ordu Büyükşehir Belediyesi ve sağlık ekipleri adeta seferber oldu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
25 Oca 2018 / Per 16:43 |
/ 83 Kez Okundu
| |
Ordu’da yoğun kar yağışı sonucu yolların kapanması üzerine yüksek ateş sebebiyle rahatsızlanan 1,5 yaşındaki Hiranur için Ordu Büyükşehir Belediyesi ve sağlık ekipleri adeta seferber oldu.
Ordu’nun Çaybaşı ilçesi Kuz Mahalle’de 1,5 yaşındaki Hiranur Karayiğit yüksek ateş sebebiyle rahatsızlanınca 112 ekiplerine haber verildi. 112 ambulansı yoğun kar yağışı ve 800 rakımlı arazi sebebiyle küçük Hiranur’un evine Ordu Büyükşehir Belediyesi karla mücadele ekiplerinin yardımıyla 2 saatte ulaşabildi. Ekiplerin eve ulaşmasıyla birlikte battaniyeye sarılan küçük Hiranur ambulansa alındı. Burada ilk müdahaleyi yapan sağlık ekipleri, küçük Hiranur’u Çaybaşı Devlet Hastanesine kaldırdı.

Zeynep ve Yiğit için de yollar açıldı
Öte yandan, yoğun kar yağışı sebebiyle yolların kapandığı Çaybaşı ilçesi Kapılı Mahallesi’nde de ateşi yükselen 5 yaşındaki Zeynep ile 1 yaşındaki Umut Çamyar ve Akkuş- Damyeri Mahallesi’nde yüksek ateş sebebiyle rahatsızlanan 9 aylık Yiğit Kabar, Büyükşehir ve sağlık ekiplerinin ortak çabalarıyla evlerinden alınarak hastaneye sevk edildi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.