Kula Süt Üreticileri Birliği 2017 Yılı Mali Kongresi yapıldı

Kula Süt Üreticileri Birliği 2017 yılı mali bütçe görüşmesinin yapıldığı kongresini Kula Ziraat Odası Toplantı Salonunda gerçekleştirdi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
18 Mar 2018 / Paz 15:57 |
/ 82 Kez Okundu
| |
Kula Süt Üreticileri Birliği 2017 yılı mali bütçe görüşmesinin yapıldığı kongresini Kula Ziraat Odası Toplantı Salonunda gerçekleştirdi.
Kongrede, Süt Üreticileri Birliği’nin 2017 yılı mali bütçesi ibra edilerek 2017 yılı mali bütçesi onaylandı. Kula Süt Üreticileri Birliği Başkanı Harun Uysal, kongre sonrasında yaptığı konuşmada, süt üreticileri birliğine kayıtların her geçen gün arttığını, birliğin en büyük amacının, Kula’da süt üreticilerini bir çatı altında toplayarak, onların ürünlerini en iyi şekilde değerlendirmek olduğunu söyledi.
2018 yılı için çalışmalarının da aralıksız olarak devam ettiğini dile getiren Uysal, Kula’da bir ilki başardıklarını belirterek, "Kula Süt Üreticileri Birliği olarak İlçe Tarım Müdürlüğü ve Ziraat Bankası ile ortaklaşa simental düve projemizi gerçekleştirmiştik. Şimdi aynı projenin holstein ve simental olarak 2. projemize başladık. Kayıtlarımız 30 Mart günü sona eriyor” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.