Kuşadası Turizm Platformu “ Slogan Yarışması “ düzenliyor

Kuşadası Turizm Platformu, Kuşadası Belediyesi Encümen Salonu’nda toplandı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
20 Mar 2018 / Sal 15:07 |
/ 48 Kez Okundu
| |
Kuşadası Turizm Platformu, Kuşadası Belediyesi Encümen Salonu’nda toplandı. 15-22 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan Turizm Haftası programına ilişkin fikir alışverişinde bulunulan toplantıda “Kuşadası Sloganını Arıyor” başlığıyla bir slogan yarışması düzenlenmesi kararı alındı.
Kuşadası Belediyesi’nin davetiyle gerçekleşen Kuşadası Turizm Platformu toplantısına Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, Kuşadası Belediye Başkan Yardımcıları Ayşe Şerifoğlu, Tufan Asrav, Muzaffer Eryiğit, Kuşadası Belediye Meclis Üyesi Canan İnanç, Kuşadası Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Çalım, Kuşadası Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hüsnü Öten, Kuşadası Ticaret Odası Genel Sekreteri Burhan Sezer, KODER Başkanı Tacettin Özden, TÜRSAB Kuşadası Bölgesel Yürütme Kurulu Üyesi Fahrettin Çiçek, Aydın Turist Rehberleri Odası Başkan Yardımcısı Ozan Sayın, Kuşadası Kent Konseyi Sekreteri Yavuz Yora, CHP Kuşadası Kadın Kolları Başkanı Yıldız Köse, EKODOSD Başkanı Bahattin Sürücü katıldı.
Toplantıda, Kuşadası’nın tanıtım çalışmalarında kullanılmak ve marka değerini arttırmak amacıyla bir slogan yarışması düzenlenmesine karar verildi. Sekreteryasını ATRO’nun yürüteceği yarışmanın şartnamesini, ödüllerini ve jürisini belirlemek üzere Kuşadası Belediyesi, Kuşadası Ticaret Odası, KODER, TÜRSAB ve ATRO temsilcilerinin yer aldığı bir Yürütme Kurulu oluşturuldu. “Kuşadası Sloganını Arıyor” başlığıyla ulusal çapta tüm halka açık olarak düzenlenecek olan yarışma ile İngilizce ve Türkçe olmak üzere iki ayrı sloganın belirlenmesi ve tüm tanıtım çalışmalarında bu sloganın kullanılması hedefleniyor.
Kuşadası Turizm Platformu toplantısında ayrıca 15-22 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan Turizm Haftası’nda düzenlenecek etkinliklere ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu. Halkın turizm alanında bilinçlendirilmesi gerektiğine dikkat çekilen toplantıda bilgilendirme, eğitim ve farkındalık çalışmalarının arttırılması gerektiği ifade edildi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.