Kütahya MHP’den, Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya İl Başkanı Ferhan Yıldırım, MHP İl Yönetim Kurulu üyeleri, ilçe başkanları ve belediye başkanları ile birlikte, Devlet Bahçeli’yi ziyaret ederek, bilgi alış verişinde bulundu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
07 Mar 2018 / Çar 13:27 |
/ 29 Kez Okundu
| |
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya İl Başkanı Ferhan Yıldırım, MHP İl Yönetim Kurulu üyeleri, ilçe başkanları ve belediye başkanları ile birlikte, Devlet Bahçeli’yi ziyaret ederek, bilgi alış verişinde bulundu.
Ziyaret sonrası bir açıklama yapan Yıldırım, "MHP Kütahya İl Teşkilatları olarak, ilçe başkanlarımızla belediye başkanlarımız ve üst kurul delegelerimizle birlikte 18 Mart 2018 tarihinde gerçekleştireceğimiz ’şühedaya vefa millete beka’ adlı kurultayımızda Genel Başkanımızın emrinde olduğumuzu belirtmek ve kurultayımız öncesi hazırlıklarımızı belirlemek için Ankara ziyaretimizi gerçekleştirdik. Partimizin grup toplantısına katılıp, Kütahya ile ilgili bilgi verişinde bulunduk" dedi.
Yıldırım, MHP Grup Toplantısı’ndan sonra MHP Genel Merkezi’ni de ziyaret ettiklerini bildirdi.
Başkan Yıldırım, ziyaret sonrası Bahçeli’ye İl Yönetim Kurulu üyesi Özlem Camköz’ün yaptığı bir çini pano hediye etti. (EFE)

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.