Lütfiye Atilla çocuklara ayakkabı dağıttı

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla’nın eşi Lütfiye Atilla, öğrencilere ayakkabı dağıttı ve kadınlarla birlikte fidan dikti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
15 Mar 2018 / Per 15:16 |
/ 72 Kez Okundu
| |
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla’nın eşi Lütfiye Atilla, öğrencilere ayakkabı dağıttı ve kadınlarla birlikte fidan dikti.
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkanı Cumali Atilla’nın eşi Lütfiye Atilla, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Atilla, Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı’nın organizasyonunda Sur ilçesinde yer alan İskenderpaşa İlkokulu’nda 220 çocuğa spor ayakkabısı dağıttı. Okul yönetimi tarafından belirlenen dezavantajlı 220 çocuğa ayakkabı dağıtımında Atilla, öğrencilerle yakından ilgilendi, sohbet etti, ders durumlarını sordu ve öğretmenlerine eğitim alanında verdikleri emeklerden dolayı teşekkür etti. Dağıtılan spor ayakkabılarından dolayı oldukça mutlu olan çocuklar, Atilla’ya teşekkür etti.
İskenderpaşa Anaokulu’nu da gezen Atilla’ya eşlik eden idareciler, okul hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Öğrenci velileriyle de sohbet edip sorun ve sıkıntılarını dinleyen Atilla, son olarak öğrenci ve okulun idarecileriyle toplu fotoğraf çektirdi.

Atilla, fidan dikti
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkanı Cumali Atilla’nın eşi Lütfiye Atilla, İskenderpaşa İlkokulu’nda çocuklara ayakkabı dağıttıktan sonra, Kayapınar ilçesinde Kent Ormanı 2’inci etabında kadınlarla birlikte ağaç dikme etkinliğine katıldı. Daha önce ekipler, tarafından açılan çanaklara Atilla ve beraberindeki kadınlar 50 adet 4 yaş İran çamı dikerek ağaçlara can suyu verdi.
Ağaç dikiminin ardından kadınlarla bir süre sohbet edip fotoğraf çektiren Atilla, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri nedeniyle verdikleri emeklerden dolayı Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı personellerine teşekkür etti.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.