Marmaris Adnan Menderes Caddesi’nde çalışma başlatıldı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Marmaris Adnan Menderes Caddesi’nde çalışma başlatıldı
09 Şub 2024 / Cum 15:42
1 dk okuma / 0 Kez Okundu
| |

Yaz sezonu açılmadan yol yapım ve üst yapı çalışmalarına ağırlık veren Marmaris Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, bir sorunlu noktaya daha neşter vuruyor. Özellikle yaz aylarında yoğunluğun yaşandığı yerlerden biri olan Adnan Menderes Caddesi’nde çalışma başlatıldı. Çalışma bittiğinde bu yol da asfalta kavuşacak.

Marmaris’e 5 yılda binlerce metre yol kazandıran Marmaris Belediyesi, sorunlu noktalara neşter vurmaya devam ediyor. Bugüne kadar birçok noktada 6136 metre uzunluğunda sıcak asfalt döken belediye bu kez Armutalan Mahallesi Adnan Menderes Caddesi’nde çalışma başlattı.
İlçenin en sık kullanılan güzergahlarından biri olan ve özellikle yaz aylarında turizmin ana merkezlerinden biri olan 1370 metre uzunluğundaki Adnan Menderes Caddesi’nde asfalt yol düzenlemesi için çalışma başladı. Çalışma kapsamında niteliğini yitirmiş ve deforme olmuş yol komple asfalt kaplama yapılacak ve dekoratif yol aydınlatmaları yapılacak. Çalışma nedeniyle yol araç trafiğine kapatılırken; sürücülerden alternatif caddeleri kullanmaları istendi.
Yapılan çalışmayla ilgili bilgi veren Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, “Marmaris’in sıkıntılı olan her noktasını imkanlarımız ve müdürlük programı çerçevesinde yeniledik. Marmaris’i ilk kez sıcak asfaltla tanıştırdık. Bu faaliyetlerimiz sezon öncesi devam ediyor. Armutalan’ın en popüler caddesi olan Adnan Menderes’te yenilenme için ilk kazmayı vurduk. Bölgemize hayırlı uğurlu olsun” ifadesini kullandı.

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.