Memur-Sen’den hayırlı olsun ziyareti

Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı sendikaların temsilcileri AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
22 Mar 2018 / Per 16:43 |
/ 71 Kez Okundu
| |
Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı sendikaların temsilcileri AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyarette AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, sendikacılığın önemine ve misyonuna vurgu yaptı. Taş, “Cumhurbaşkanımızın teveccühü ile aday gösterildim ve İl Başkanı seçildim. Partimiz Sivil toplum kuruluşları ile sendikalarla diyalogların iyi olmasına her zaman önem vermiştir. Millete hizmet veren sosyal haklar için mücadele eden sendikalar ile aynı istikamette yol alıyoruz. Memur-Sen üye sayısı ile Türkiye’de söz sahibi bir sendikadır. Sendika temsilcilerimize vazifelerinde başarılar diliyorum. Ak Parti olarak bizim için önemli olan 2019 seçimleridir. Amacımız her zaman olduğu gibi başarılı olmaktır. Antalya teşkilatımız seçimlerde farkını yine ortaya koyacaktır” dedi.
Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Mustafa Çoban, Sağlık-Sen Şube Başkanı Sinan Kuluöztürk, Sağlık Sen Şube Başkan Yardımcısı Zafer Rece, Diyanet Sen Antalya 1 Nolu Şube Başkanı Şaban Dişli, Diyanet Sen Antalya 3 nolu Şube Başkanı Ali Özdemir, Bem Bir Sen Şube Başkanı Adem Deveci, Toç bir Sen Şube Başkanı Tahsin Etli, Birlik Haber Sen Şube Başkanı Mustafa Erol, Çavdır İkra İlim Kültür ve Eğitim Derneği Başkanı Ramazan Şimşir, Enerji Bir Sen Batı Akdeniz Şube Başkanı Emrah Küçükbozbey, Ulaştırma Memur Sen Şube Başkanı Ramazan Öykü, Kültür Memur Sen Başkanı Esat Esmeray, Büro Memur sen Şube Başkanı Ünal Hisarkaya, Büro Memur Sen Şube Başkan Yardımcısı Süleyman Elçin yer aldı. Ziyaretin sonunda İbrahim Ethem Taş’a yeni görevinde başarı dileklerinde bulunan Memur Sen İl Temsilcisi Mustafa Çoban, kendisine duvar saati hediye etti.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.