Menderes EMITT Fuarı’na hazır

EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na katılacak Menderes Belediyesi, tüm hazırlıklarını tamamlandı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
23 Oca 2018 / Sal 09:25 |
/ 59 Kez Okundu
| |
EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na katılacak Menderes Belediyesi, tüm hazırlıklarını tamamlandı.

Turizm alanında dünyanın 5. büyük fuarı olan EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, 25-28 Ocak tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek. İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) ile birlikte fuara katılacak Menderes Belediyesi de tüm hazırlıklarını tamamladı. Çalışmalar kapsamında fuarda Menderes’in tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra ilçeye özgü ürünleri ve simgeleri ziyaretçilere tanıtılacak.

İlçeye özgü ürünler
Fuar ziyaretçilerine Gümüldür Satsuma mandalinasından yapılan kolonya ikramının yanı sıra boncuk ocaklarında üretilen nazar boncukları da hediye edilecek. Ayrıca Menderes ile ilgili tüm bilgilerin yer aldığı şehir rehberi de beş ayrı dilde ziyaretçilere sunulurken, Menderes Belediyesinin yayın organı olan Menderes dergisi de ziyaretçilere ulaştırılacak.

"Tanıtımı önemsiyoruz"
Fuarla ilgili bilgi veren Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, “Bizim dönemimizde başlayan tanıtım çalışmalarımıza devam ediyoruz. Turizm alanında dünyanın 5. büyük fuarında İZKA ile birlikte yer alacağız. İlçemizin tanıtımına büyük katkı sağlayan fuarda Menderes’in tüm güzelliklerini dünyanın dört bir yanından gelen sektör temsilcilerine ve ziyaretçilere tanıtacağız” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.