Meram Belediyesinin mobil taziye aracı ilgi görüyor

Konya’nın merkez Meram Belediyesi tarafından belediyenin kendi atölyesinde özel olarak dizayn edilen taziye otobüsü ilgi görüyor

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
15 Mar 2018 / Per 11:55 |
/ 136 Kez Okundu
| |
Konya’nın merkez Meram Belediyesi tarafından belediyenin kendi atölyesinde özel olarak dizayn edilen taziye otobüsü ilgi görüyor.
Meram Belediyesi, sosyal belediyecilik alanındaki örnek projeleriyle vatandaşların mutluluklarına ortak olurken acı günlerinde de yanlarında yer alıyor. Sosyal belediyecilikte beşikten mezara kadar vatandaşa hizmeti esas aldıklarını vurgulayan Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, “İyi ki Doğdun Bebek’ projemizle ailelerin mutluklarına ortak oluyoruz. Yine ‘Yalnız Değilsiniz’ projemizle de 65 yaşın üzerindeki vatandaşlarımıza hizmet ediyoruz. Yine acı günlerinde de vatandaşlarımızın acısına ortak oluyoruz” dedi.
Özel taziye otobüsü
Belediyenin kendi atölyesinde özel olarak tasarladıkları taziye otobüsü hakkında bilgi veren Başkan Toru, “Otobüsün iç düzenlemesi tamamen belediyemizin Destek Hizmetleri Müdürlüğü atölyesinde dizayn edildi. Trafik açısından sıkıntı oluşturmayacak yerlerde otobüsümüz hizmet verirken ayrıca yine taziye çadırımızı da vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Cenaze evine yıkama aracı hizmeti, yemek ikramı, çaymatik, masa ve sandalye hizmetlerimiz olmaktadır. Taziye otobüsümüzün yoğun ilgi görmesi nedeniyle ikinci otobüs için meclis kararı aldık. İnşallah kısa bir süre içinde onu da halkımızın hizmetine sunacağız. Sosyal projelerimizle vatandaşlarımızın mutlu ve hüzünlü günlerinde yanlarında olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.