Merkezefendi’de ‘Gayret Sizden, İkram Bizden’ projesi başladı

Denizli Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ‘Gayret Sizden, İkram Bizden’ projesi kapsamında beraberindeki İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir ile kontrol noktasında görevli polis ve araç sürücülerine ikramlarda bulundu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
23 Mar 2018 / Cum 17:07 |
/ 86 Kez Okundu
| |
Denizli Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ‘Gayret Sizden, İkram Bizden’ projesi kapsamında beraberindeki İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir ile kontrol noktasında görevli polis ve araç sürücülerine ikramlarda bulundu.
Merkezefendi Kaymakamlığı, Merkezefendi Belediyesi ve Merkezefendi İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün emniyet personelinin moral motivasyonunu artırmak, birlik ve beraberlik hissini kuvvetlendirmek amacıyla imzaladığı ‘Gayret Sizden İkram Bizden’ projesinin ilk uygulaması yapıldı. Pınarkent Mahallesi polis kontrol noktasında gerçekleştirilen uygulamaya Subaşıoğlu ve Demir katıldı. Başkan Subaşıoğlu ve Demir, proje kapsamında kurulan çadırda, görev mahallinde çalışan emniyet personeli ile yemek yedi. Daha sonra polis kontrol noktasından geçen vatandaşlara Başkan Subaşıoğlu ve Demir, hayırlı kandiller dileyerek ay yıldızlı şapka hediye etti.
‘Gayret Sizden İkram Bizden’ projesi kapsamında oluşturulan seyyar kafelerden ve hizmet araçlarından halkın huzuru ve güvenliği için çalışan emniyet personeline, sokakta yaşayan ve yolda kalan vatandaşlara çay, çorba, yiyecek ve benzeri ihtiyaçlar ikram edilecek.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.