MESİAD yönetiminden Dinçer’e ziyaret

Mersin Sanayici ve İşadamları Derneği (MESİAD) Başkanı Hasan Engin ve yönetim kurulu üyeleri, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Talat Dinçer’i ziyaret etti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
26 Mar 2018 / Pzt 17:09 |
/ 88 Kez Okundu
| |
Mersin Sanayici ve İşadamları Derneği (MESİAD) Başkanı Hasan Engin ve yönetim kurulu üyeleri, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Talat Dinçer’i ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Dinçer, dernek yönetimine seçilen Engin ve yönetim kurulu üyelerini kutlayarak, "Bizler esnaf teşkilatı olarak kentimizin gelişimine katkı sunulması adına ilimizde kurulu tüm kurum ve kuruluş temsilcileriyle ortak hareket etme arzusundayız. Bu bağlamda iş dünyasının temsilcilerinden esnafımızın ve ilimizin gelişimine katkı sunacak her türlü görüş ve önerilere açığız” dedi.
MESİAD Başkanı Hasın Engin’de iş dünyası olarak kentin ekonomik ve sosyal yönden gelişimine katkı sunulması adına il genelinde örgütlü olan esnaf teşkilatı ve onun zirve kuruluşu ESOB Başkanı Talat Dinçer’in görüş ve önerilerinin kendileri için büyük önem taşıdığını belirterek, bu anlamda STK’lar olarak ortak hareket etme adına her türlü katkıyı sunmaya hazır olduklarını söyledi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.