MHP İl Başkanı Karataş’tan kandil mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, manevi dirilişe, manevi arınmaya, kardeşliğe ve terörün yok olacağı bir ortamın tesis edilmesine vesile olmasını dileyerek Türk ve İslam aleminin Regaip Kandilini kutladı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
21 Mar 2018 / Çar 09:24 |
/ 32 Kez Okundu
| |
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, manevi dirilişe, manevi arınmaya, kardeşliğe ve terörün yok olacağı bir ortamın tesis edilmesine vesile olmasını dileyerek Türk ve İslam aleminin Regaip Kandilini kutladı.
Karataş, yaptığı açıklamada, manevi hayatta ayrıcalıklı bir yer ve önemi bulunan mübarek üç aylara bir kez daha kavuşmanın, gönül huzurunu yaşadıklarını belirterek, "Bu aylar içinde rahmet, mağfiret ve bereket kapılarının ardına kadar açık olması inananlar adına eşsiz bir fırsattır.” görüşünü dile getirdi.
MHP İl Başkanı Naim Karataş, açıklamasında şunları kaydetti:
"Üç aylık mübarek dönemin, sosyal, toplumsal ve siyasal beklentilerimize umut olması en samimi dileğimdir. Manevi dirilişe, manevi arınmaya, kardeşliğe ve terörün yok olacağı bir ortamının tesis edilmesine vesile olması dileklerimle, Türk-İslam aleminin mübarek üç aylarını ve Regaip Kandili’ni kutluyorum. Regaip Kandil’inin birliğimize ve beraberliğimize katkı sağlamasını, Müslümanların yaşadığı sarsıcı ve hüzün verici hadiselerin sonlanması için bir dönüm noktası olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum."

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.