MHP’den Milli Eğitim Müdürüne hayırlı olsun ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Van İl Başkanı Salih Güngöralp ve İpekyolu İlçe Başkanı Ramazan Üçbaş, İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine yeni başlayan Hasan Tevke’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
20 Şub 2018 / Sal 16:17 |
/ 68 Kez Okundu
| |
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Van İl Başkanı Salih Güngöralp ve İpekyolu İlçe Başkanı Ramazan Üçbaş, İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine yeni başlayan Hasan Tevke’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
MHP Van İl Başkanı Salih Güngöralp ve İpekyolu İlçe Başkanı Ramazan Üçbaş ve beraberindeki heyet ile birlikte yeni atanan Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke’ye hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler. Yapılan ziyaret sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşirken eğitim çalışmaları üzerinde karşılıklı fikir alışverişinde bulundular. İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke’ye yeni görev yerinin hayırlı olmasını ve görevi boyunca başarılar dileyen MHP teşkilatı ziyaretinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke memnuniyetini ifade ederek, ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.