Milletvekillerinden Şahan’a ziyaret

TBMM Başkan Vekili Ahmet Aydın, AK Parti Adıyaman Milletvekilleri İbrahim Halil Fırat, Adnan Boynukara ve Salih Fırat, Ziraat Odası Adıyaman İl Başkanlığını ziyaret etti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
22 Oca 2018 / Pzt 16:54 |
/ 83 Kez Okundu
| |
TBMM Başkan Vekili Ahmet Aydın, AK Parti Adıyaman Milletvekilleri İbrahim Halil Fırat, Adnan Boynukara ve Salih Fırat, Ziraat Odası Adıyaman İl Başkanlığını ziyaret etti.
Gerçekleştirilen ziyarette kıyılmış tütün ve çiftçilerin sorun ile sıkıntıları, baraj ve gölet çalışmaları ve badem konuları konuşuldu.
Sıcak sohbet havasında geçen ziyarette TBMM Başkan Vekili Ahmet Aydın, kıyılmış tütün yönetmeliğini kısa süre içerisinde çıkartmaya çalıştıklarını vurguladı.
TBMM Başkan Vekili Ahmet Aydın, milletvekilleri ve parti yönetiminin kendilerini ziyaret etmelerinden dolayı oldukça büyük bir memnuniyet duyduklarını da dile getiren Ziraat Odası Adıyaman İl Başkanı Salih Şahan, “ Özellikle kıyılmış tütündeki sıkıntılarımızın çözümü noktasında desteklerini esirgemeyen TBMM Başkan Vekili Ahmet Aydın’a, milletvekillerimiz İbrahim Halil Fırat’a, Adnan Boynukara ve Saliha Fırat’a, teşekkür ediyorum. Biz ziraat odaları olarak milletvekillerimiz ile sürekli istişare halindeyiz” diye konuştu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.