Minik öğrenciler kardeş okulunu unutmadı

Zübeyde Hanım Anaokulu Yenilikçilik Projesi kapsamında kardeş okul olan Gaziköyü ilk ve ortaokulunu ziyaret eden minik öğrenciler birbirlerine hediye verdi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
23 Şub 2018 / Cum 17:12 |
/ 49 Kez Okundu
| |
Zübeyde Hanım Anaokulu Yenilikçilik Projesi kapsamında kardeş okul olan Gaziköyü ilk ve ortaokulunu ziyaret eden minik öğrenciler birbirlerine hediye verdi.
Zübeyde Hanım Anaokulunda başlatılan Yenilikçilik Projesi kapsamında kardeş okul olarak belirlenen Gaziköyü İlk ve Ortaokuluna gezi düzenlendi.
Okul Müdürü Ahmet Çevik, okul aile birliği üyeleri ve anaokulu öğrencileri kardeş okul olan Gaziköyü İlk Ortaokulunu ziyaret etti. Okul bahçesinde düzenlenen törende Zübeyde Hanım Anaokulu heyeti öğrencilere çeşitli hediyeler verdi. İki okul öğrencilerinin yaptığı dans gösterisinin ardından sınıflar gezildi.
Programda konuşan Zübeyde Hanım Anaokulu Müdürü Ahmet Çevik,"Okulumuzda yürüttüğümüz yenilikçilik projesinin son basamağı olan kardeş okul gezimizi gerçekleştirmiş bulunuyoruz. ’En güzel uğraş hareket et paylaş’ sloganıyla yola çıktık. Bu yolda Ulu Önder ’Atatürk’ün ben sporcunun zeki, çevik aynı zamanda ahlaklı olanın severim’ sözü rehberimiz oldu. Amacımız sağlıklı beslenen hareketli aynı zamanda mutlu bireyler yetiştirmek. Okulumuzla beraber kardeş okulumuzla bu etkinliğimizde ben okul idarecilerine ve bu etkilik de katılan bütün herkese emeği geçenlere teşekkür ediyorum." dedi.
Gaziköy Okulu Müdür Vekili Ersen Toprak ise projenin kaynaşma açısından önemli olduğuna dikkat çekerek, emeği geçenlere teşekkür etti.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.