Mühendis adaylarına teknik gezi

Makina Mühendisleri Odası(MMO) Samsun Şubesince, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümünde öğrenim görmekte olan öğrencilere yönelik teknik gezi düzenlendi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
11 Ara 2017 / Pzt 14:11 |
/ 54 Kez Okundu
| |
Makina Mühendisleri Odası(MMO) Samsun Şubesince, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümünde öğrenim görmekte olan öğrencilere yönelik teknik gezi düzenlendi.
OMÜ’de öğrenim gören genç mühendis adayları, Merzifon Organize Sanayi Bölgesinde bulunan bazı fabrikalarda incelemelerde bulundu. Yaklaşık olarak 42 öğrencinin katıldığı gezide öğrenciler çalışmaları yakından takip etti. Ziyarette öğrencilere fabrikada bulunan mühendisler tarafından detaylı bilgi verildi.
Teknik gezi ile ilgili basına bilgi veren Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Gürkan, “Öğrenci üyelerimize yönelik kongre, kurultay, çalıştaylar ve deneyimler toplantılarının yanı sıra teknik geziler düzenliyoruz.
Öğrenci üyelerimizin teknik donanımlarının arttırılmasına yönelik çalışmalar yürütüyoruz. Öğrenci Üye Komisyonundan gelen talepler doğrultusunda seminerler ve eğitimler de yapıyoruz" dedi.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.