Mut’ta "Mehmet’imin Ayağına Berber, Ayşe’mizin Ayağına Kuaför Getiriyoruz” projesi

Mersin Mut ilçesinde belediye tarafından "Mehmet’imin Ayağına Berber, Ayşe’mizin Ayağına Kuaför Getiriyoruz" projesirni hayata geçirildi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
19 Oca 2018 / Cum 11:03 |
/ 186 Kez Okundu
| |
Mersin Mut ilçesinde belediye tarafından "Mehmet’imin Ayağına Berber, Ayşe’mizin Ayağına Kuaför Getiriyoruz" projesirni hayata geçirildi.
Mut Belediye Başkanı Nebi Yılmaz’ın katıldığı etkinlikte proje kapsamında ilk olarak, Ere Dağpazarı İlkokulu’nda öğrencilerin saçları kesildi. Başkan Yılmaz, burada yaptığı açıklamada, kırsal mahallelerdeki bütün öğrencilerin belediye tarafından saç tıraşlarını yapmak ve onlarla ilgilenmek amacıyla böyle bir proje hazırladıklarını ifade etti. Yılmaz, “Geleceğimizin teminatı olan bu çocuklara hizmet edebilmek onları mutlu edebilmek onlara hiç yaşamadığı görmediği ortamdandan hizmet edebilmek amacıyla bu programı hazırladık. Tamamen ilçe merkezi dışındaki bütün kırsal okullarda bütün öğrencilerimizi kapsayan bir proje. Bugün ilk günümüz buradayız. Tatil sonrası her hafta başka bir okulda olmak koşuluyla bütün ilçeyi tarayacağız” dedi.
Ere Dağpazarı İlkokulu Müdürü Ayşe Özcan, “Dağpazarı İlkokulu olarak Mut Belediyesi’ne bize yapmış olduğu bu hizmet için teşekkür ederiz” dedi.
Yılmaz, program sonrasında öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.