Nissara AVM öğretmenlere kahve ikram edecek

Nissara Alışveriş ve Yaşam Merkezi 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla alışveriş merkezine gelen öğretmenlere kahve ikram edecek

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
23 Kas 2017 / Per 12:57 |
/ 72 Kez Okundu
| |
Nissara Alışveriş ve Yaşam Merkezi 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla alışveriş merkezine gelen öğretmenlere kahve ikram edecek.
Nissara AVM 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla 24 Kasım-30 Kasım tarihleri arasında alışveriş merkezini ziyaret eden öğretmenlere kahve ikramında bulunacak. Nissara AVM Genel Müdürü Göktürk Özhan yaptığı açıklamada "24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla geleceğimizi inşa eden öğretmenlerimize küçükte olsa günlerini kutlamak amacıyla kahve ikramında bulunacağız" dedi. Özhan, “ Nissara AVM olarak 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla öğretmenlerimize kahve ikram edeceğiz. Alışveriş merkezimize öğretmen kartıyla ziyaret edecek olan tüm öğretmenlerimize 24 Kasım - 30 Kasım tarihleri arasında kahve ikramımız olacaktır. Ben bu vesileyle başta baş öğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin bu anlamlı gününü kutluyorum” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.