Nusaybin belediye binasına polis görevlendirmesi

Mardin’in Nusaybin Kaymakamlığı, güvenlik nedeniyle belediye binasında bulunan güvenlik noktasına görevlendirme yaptı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
17 May 2019 / Cum 14:55 |
/ 27 Kez Okundu
| |
Nusaybin Kaymakamlığı, güvenlik önlemleri çerçevesinden 14 Mayıs tarihinden itibaren Nusaybin Belediye binası girişine X-ray cihazı koydurdu ve polis görevlendirmesi yaptı. Emniyet Müdürlüğüne bağlı güvenlik ve koruma bürolarına bağlı amirler eşliğinde belediye binasına gelen polis ekipleri, kaymakamlığın yazısını belediyedeki yetkililere tebliğ etti. Yapılan görüşmeler sonrası X-ray cihazının konulması iptal edilirken güvenlik noktasına görevlendirilen iki polis memuru görevlerine başladı.

Belediye polisin geri çekilmesi için girişimlerde bulundu
Polis görevlendirilmesinden sonra Nusaybin Belediyesi polislerin geri çekilmesi için Nusaybin Kaymakamlığı ve Nusaybin Emniyet Müdürlüğü nezdinde girişimlere başladı. Nusaybin Belediye Başkanı Av. Semire Nergiz tarafından yapılan açıklamada, "Nusaybin Kaymakamlığı ve emniyet müdürlüğü nezdinde yapılan girişimlerde, belediyemizin bulunduğu konum nedeniyle güvenli ek bir güvenliğe ihtiyacı bulunmadığı iletildi. Belediye binamızda görevlendirilen polis memurlarının geri çekilmesi ve genel olarak Nusaybin Kaymakamlığı yazısının iptal edilmesi için yazışmalarımız ve girişimlerimiz devam ediyor" denildi.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.